Batoh Estwing s pevným dnom

Kód: 744
Značka: Estwing
€177,90
Skladom

Batoh Estwing s pevným dnom je dokonalým spoločníkom pre každého, kto hľadá spoľahlivý a odolný batoh na pobyt v prírode, alebo pri manuálnej práci. Tento batoh disponuje vynikajúcou kvalitou spracovania od známeho výrobcu Estwing, ktoré oceníte vo všetkých situáciách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:

  • Konštrukcia z 1800D polyesteru a kože
  • Polstrované popruhy a chrbát zo sieťoviny pre celodenné pohodlie
  • Na zákazku tvarované dno z tvrdého plastu
  • Samostatné polstrované vrecko

Tento batoh na náradie s dĺžkou 50 cm je vyrobený z kravskej kože a kvalitného polyesteru. Vďaka tomuto batohu bude vaše náradie vždy perfektne prenesené a poskladané.
Ergonomicky tvarované popruhy spolu so zadnou podšívkou sú polstrované chladivou sieťovinou, ktorá umožňuje zostať priedušná počas nosenia aj v horúcich dňoch. Dĺžkovo a výškovo nastaviteľný hrudný popruh udržuje batoh v bezpečí av pohodlnej polohe pre dlhodobé nosenie.

Vonkajšia strana batohu má množstvo vreciek, vrátane priechodného vrecka, ktoré vám umožňuje priamy prístup do hlavného úložného priestoru bez toho, aby ste museli tašku úplne otvoriť. Polstrované vrecko poskytuje bezpečné miesto na uloženie a ochranu drahých predmetov. Vnútri batohu je veľké množstvo pútok a vreciek na uloženie a usporiadanie náradia. Spodná časť batohu je opatrená dnom z tvrdého plastu, ktorý poskytuje stabilnú základňu, keď je batoh položený a tiež zvyšuje trvanlivosť a odolnosť proti vlhkosti a oderu.

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.