Estwing SPEEDCUF vystužené čierne pracovné rukavice

Kód: 735
Značka: Estwing
€31,70
Skladom

Estwing SPEEDCUF Vystužené čierne pracovné rukavice sú nepostrádateľným partnerom pre všetkých, ktorí sa zapájajú do fyzicky náročných prác a vyžadujú spoľahlivú ochranu rúk. Tieto pracovné rukavice boli vytvorené s ohľadom na bezpečnosť, pohodlie a trvanlivosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vonkajšia časť týchto rukavíc je vyrobená zo zmesi polyesterovej tkaniny, ktorá umožňuje jej roztiahnutie v ľubovoľnom smere, čo umožňuje väčšie pohodlie, obratnosť a priedušnosť. K tejto časti je pripevnených niekoľko pružných gumových výplní, ktoré chránia kĺby a chrbty prstov pred zranením v prípade nárazov a zablúdených úderov.
Bezšvová dlaň zo syntetickej kože odoláva abrazívnemu opotrebovaniu a vyrazený vzor poskytuje lepšie uchopenie hladkých predmetov a rukovätí nástrojov.
Elastická šitá manžeta poskytuje priliehavý strih, ktorý zamedzuje vniknutiu nečistotám a dráždivým látkam pre trvalé pohodlie pri práci. Ideálne pre práce a úlohy, ktoré vyžadujú dlhú životnosť rukavíc a ochranu pred menšími nárazmi a časté sťahovanie rukavíc, ako je zber minerálov, stavba, údržba ciest, poľnohospodárstvo, domácich majstrov, opravy automobilov a domácich majstrov okolo domu alebo v dielni.

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.