Estwing CLASSIC celokožené pracovné rukavice

Kód: 747/L 747/M 747/XL Zvoľte variant
Značka: Estwing
€29,70
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Jediná vec, ktorá je lepšia ako dobrý nástroj, sú ruky, ktoré ho držia, takže ich chráňte pracovnými rukavicami Estwing. Tieto rukavice sú navrhnuté podľa rovnako prísnych štandardov ako kladivá a ďalšie nástroje Estwing a sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, aby vám poskytli to najlepšie pohodlie a ochranu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vonkajšia časť týchto rukavíc je vyrobená zo 100% byvolej kože, ktorá je známa svojou výnimočnou odolnosťou voči abrazívnemu opotrebovaniu. Klasický štýl týchto pracovných rukavíc je doplnený o bezpečnostné prvky, ako je bezšvová dlaň, ktorá pomáha predchádzať zachyteniu a otvorená elastická šitá manžeta, ktorá sa ľahko dáva dole v prípade, že je potrebné rukavice rýchlo zložiť. Samotná manžeta je predĺžená, aby poskytovala extra krytie pre zápästie a aby sa zmestila cez dlhé rukávy a pomohla zabrániť vnikaniu nečistôt, kamienkov a iných látok do rukavice. Ideálne pre práce a úlohy, ktoré vyžadujú dlhodobú odolnosť a pohodlie, vrátane zberu minerálov a skamenelín, stavebníctva, poľnohospodárstva a väčšiny kutilských projektov, či už okolo domu alebo v dielni.

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.